HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

White Art Berlin (Modern Sanatlar Merkezi)’nin Berlin’de mümkün olduğu çok insan tarafından kullanılır. Kullanıcılarımızla yakın ilişki içerisinde bulunmayı amaçlamaktayız. Buradan hareketle, gerekli olan üst düzey faaliyetellik ve uzmanlığı sanatsal faaliyetlerinin her birinde göstermek için gayret edeceğiz.

Modern Sanatlar Merkezi’nin ziyaretçilerinin modern sanatla buluşması öncelikli ilgi alanımız önemlidir. Bu günün sunulacak sergiler ve etkinliklerle sanatın hayatın içinden anlaşılması ve mümkün olan en çok sayıda insan tarafından izlenmesine olanak sağlar.

Sergilerin amacının herkes tarafından anlaşılabilir olması, ziyaretçilerin ayrılırken fikir edinmiş olmaları gerekiyor.

Modern sanatlar merkezi, okullar ve üniversiteler gibi toplumun eğitim projesinin bir kısmıdır; entelektüel, estetik ve duygusal bütünlükle kalite ve anlayışı ortak uygulama alanıdır.

Sanat her zaman neşeli ve iyimser mesajlar vermez. Hiç şüphesizdir ki insanoğlu sanatın taşıdığı mesajlar sayesinde kendi dünyasını keşfeder, betimler, yorumlar ve eleştirir; çünkü yaşam içindir.

Bu nedenle, sunduğumuz kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyeceğiz. White Art Berlin, Sanatlar Merkezi’nin, sürekli yenilenen, değişime açık, çok yönlü, dinamik, aktif bir "yaşayan kültür merkezi" olacağına, çağdaş eğitim ve iletişim olanaklarını kullanarak, kitlelerin sanat eserleriyle buluşmasını, gündelik yaşamlarında sanata bir yer açmasını sağlayacağına inanıyoruz. Sergilerin kalitesi ve halka arzı, sanatsal alandaki diğer hizmetler White Art Berlin’in ziyaretçilerine olan saygısının bir göstergesi olacaktır.

 

 

www.rawdiamondfilm.net