KÜNYE

KÜNYE

izlenim


White Art Berlin

Dennewitzstrasse 6, 10786 Berlin

Tel .: +49173 5702110

Tel .: +49176616 27274

Eposta: info@whiteartberlin.com


Sahibi: Nail Kizilirmak

Vergi numarası:

Vergi Dairesi:

Feragatname:

 

İçerik sorumluluğu

Sayfalarımızdan sorumlu kişiler etkilenenlerle birlikte devralındı. Doğruluk, eksiksizlik ve güncellik için. Bir hizmet sağlayıcı olarak, bu sayfalara ilişkin kendi haklarımızı, Alman Telemedia Yasasının 7 (1) Bölümü kapsamındaki genel haklara uygun olarak yönetmekten sorumluyuz. §§ 8 ila 10 TMG'ye göre, bir hizmet sağlayıcı olarak, kısıtlamalarla ilgili iletilen veya söylenen üçüncü taraf bilgilerini veya yasadışı hareket etme kapasitesini gösteren bilgileri araştırmamız için bize ödeme yapılmamaktadır. Bu, genel incelemeden sonra bilgi kullanımının kaldırılmasına veya engellenmesine ilişkin endişeleri etkilemez. İlgili bir yetkilendirme ancak somut bir hukuki çözümün bilinmesinden sonra mümkündür. Etkilenen yasal sözleşmelerin farkına varırsak, sorumluların sonuçlarını alacağız.

Sol gözaltı

İçeriğimiz, üçüncü tarafların aynı ve sahip olduğumuz web sitelerine bağlantılar içerir. Bu yabancı bağlantılar için herhangi bir garanti bilemiyoruz. Bağlantılı sayfaların hakları için, hakların haklarının değiştirilmesi önemlidir. Bağlantılı sayfalar, kontrollü yasal ihlaller nedeniyle bağlantının kaybedilmesi olarak değiştirildi. Bağlantının kaybedilmesi için yasadışı haklara erişilemedi. Yasal sözleşmelerden haberdar olursak, benzer bağlantıları derhal kaldıracağız.

Telif hakkı

Site operatörü tarafından bu sayfalardaki haklar ve çalışmalar Alman telif hakkı yasasına tabidir. Kopyalama, düzenleme, haklar ve her türlü telif hakkı sınırlarını kontrol etme. Oluşturmak. Bu sayfadan indirme ve indirme işlemlerine yalnızca gizlilik için izin verilir, kullanım zorunlu değildir. Bu sayfanın hakları vicdani mülkiyetten elde edilmediği sürece üçüncü şahısların telif hakları gözetilir. Bu üçüncü bir taraf olur. Bir telif hakkı ihlali hakkında soru sormanız gerekirse, bir ipucu için ısırırız. Yasal çözümlerin farkına varırsak, benzer bilgileri derhal kaldıracağız.